Yemek Yenilecek Yerler

Kastamonu Lezzet Durakları l En Özel 5 Mekan

Kastamonu Lezzet Durakları l En  Özel 5 Mekan

Kastamonu Lezzet Durakları l En Özel 5 Mekan

1 – MÜNİRE SULTAN SOFRASI

25 yıllık geçmişi ile  Tarihi Nasrullah Camii'nin yanıbaşında Kastamonu'nun geleneksel mutfağının en köklü mekanlarından birisi olan Münire Sultan, keyifli ambiyansı, leziz yemekleri ve hizmet kalitesi ile yediden yetmişe bütün misafirlerini mutlu ediyor. Münire Sultan Sofrası, geçmişte şahitlik ettiği aşkların, evliliklerin çocuklarını da şu an ağırlıyor. Yani ikinci bir nesil de Münire Sultan'da büyüyor.

Münire’nin muhteşem yöresel menüsü  günü güzel geçirmek isteyenler için hem çeşitlilik hem de lezzet anlamında başarılı bir seçenek oluşturuyor.

Münire Sultan Sofrası iletişim bilgileri, yemek detayları  için tıklayın.

2 – HACININ YERİ, KUYU KEBABI

Kastamonu'nun en önemli yöresel lezzetleri arasında yer alan kuyu kebabını yenilebilecek en özel mekanlarından birisi Hacının yeri... İnebolu Yolu üzerinde konumlanan mekan, insana iyi ki buraya gelmişim dedirtiyor. Serkan Usta marifetli ellerinde kıvama gelen kuzu etleri damaklarda ayrı bir lezzet bırakıyor.

Kastamonu Lezzet Durakları arasında yer alan Hacının Yeri, Kastamonu Kuyu kebabı nerede yenir? sorusuna anlamlı bir cevap veriyor.

Hacının Yeri Kuyu Kebabı iletişim bilgileri, detayları ve güncel fiyatı için tıklayın.

3 – HELVACI ALİ KASTAMONU

Önce gözümüzü sonra damağımızı şenlendiren mekanlarından birisi olan Helvacı Ali, Kastamonu'da Nasrullah Meydanına çok yakın Banka Sokak'ta yer alıyor. Helvacı Ali bir asırlık helva ve dondurma çeşitlerini sıcak ve soğuk içecekler eşliğinde servis ediyor. 

Helvacı Ali Kastamonu, iletişim bilgileri, detaylar için tıklayın.

4 – SEYRANGAH CAFE & RESTAURANT

Hafta sonu dışarıda kahvaltı keyfi dendiğinde manzarayla birlikte lezzete önem verenlerin mekanı, Seyrangah Cafe Restaurant, şehre hakim muhteşem bir yerde konumlanmış durumda... Türk ve dünya mutfağına ait tatların bulunduğu mekanda, muhteşem bir manzara eşliğinde sevdiklerinizle güzel anı ve anlar yaşama imkanı buluyorsunuz.

Seyrangah Cafe ve Restoran hakkında detaylar, güncel kahvaltı ücretleri ve fotoğraflar için tıklayın.

5 – KIŞLA CANOĞLU

Kastamonu'nun popüler mekanlarından  biri olan Kışla Canoğlu yeni nesil kahvaltı konsepti ile de oldukça dikkat çekiyor. Kışla Parkı içinde yer alan mekan, İyi yemek, iyi tatlı ve iyi kahvaltı konusunda Kastamonu'da akla ilk gelen mekânlardan birisi...

Kapalı ve açık geniş mekanı ile dikkat çeken Kışla Canoğlu, kendine has çikolata, dondurma ve tatlı çeşitleriyle müşterilerinden büyük ilgi görüyor.l

Kışla Canoğlu Cafe Restoran hakkında detaylar ve fotoğraflar için tıklayın.

>>>> Türkiye'de Gezilecek Yerler

>>>> Karadeniz Bölgesi Milli Parkları

>>>>> Kastamonu Gezilecek Yerler

 ANADOLUYUGEZİYORUM.COM

       Sosyal Medya Hesapları

        

 

 

Yorum Yap