Tabakoğlu Pastırma & Sucuk

Hepkebirler, Mahkeme Altı Çarşı D:16, 37100 Merkez/Kastamonu Kastamonu / Kastamonu

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Tabakoğlu Pastırma & Sucuk

Kastamonu pastırması denildiğinde akla ilk gelen işletmelerden birisi olan "Tabakoğlu Pastırma & Sucuk" dededen toruna 1880 yılından günümüze  geleneksel yöntemlerle üretim yapmaya devam ediyor.

Tabakoğlu Pastırma ve sucuk, doğal ortamda yetişen hayvanların etinden özenli bir çalışmanın sonucu hazırlanıp satışa sunulmaktadır.

Tabakoğlu Pastırma, kaybolmaya yüz tutmuş bir geleneğin son temsilcilerinden birisi olarak her gıdanın fabrikasyona döndüğü günümüzde, geleneksel metotlarla üretip pazarlamaya devam etmektedir.

SedatTabakoğlu'nun işletmecilğini yaptığı mekan; pastırma ve sucuğun yanında Kastamonu yöresel ürünlerini müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Anadolu'nun asırlık lezzetleri arasında yer alan pastırma ve sucuk,  Tabakoğlu farkıyla güçlü bir enerji kaynağı olarak dikkat çekmektedir. 

Çalışma Saatleri: 08:00 - 20.00

*kastamonu pastırmacısı * kastamonu meşhur pastırmacısı *kastamonu pastırma ustası *kastamonu yöresel lezzetleri *tabakoğlu pastırma, kastamonunun nesi meşhur?, kastamonu yöresel ürünleri nereden alınır?, kastamonu pastırma nereden alınır?