Adenya Resort Hotels & Spa

Alanya / Antalya

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Adenya Resort Hotels & Spa

Hedefimiz; "hayalinizdeki tatil" i sizlere mükemmellik çerçevesinde sunabilmektir. Hayallerinizi bizimle gerçekleştirecek, hatta beklediğiniz standartların üstünde bir konfor ve hizmet ile karşılaşacaksınız.

ADENYA HOTEL işletmesi olarak; dinamik, esnek, ilkeli bir yönetim ile sizleri karşılıyoruz. Siz Değerli Misafirlerimizi mükemmelliğe ulaştırmak, gülen yüzünüzle güzel günlerinize ışık olmak için "ADENYA KAPILARINI" sizlere açıyor ve "CENNET BAHÇESİNDE" "MUHTEŞEME" yepyeni bir tanım getiriyoruz.

Türkiye’de tatil denince ilk akla gelen Akdeniz’in incisi, denizin ve güneşin iç içe olduğu yerde; ALANYA’DA, "ALTERNATİF TURİZM’DE ALTERNATİF HİZMET" ile yeniden sizlerleyiz.

ADENYA HOTEL, samimi ve güleryüzlü hizmetini, yüksek kalite standartlarında sizlere sunarken, aynı zamanda tüm Seçkin Misafirlerimizin aile yapısına uygun, mahremiyete saygının göz önünde bulundurulduğu, bir tesis olarak sizlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz..

Adından da anlaşılacağı gibi "ADENYA", "CENNET BAHÇESİ"

Huzurun, güvenin, rahatlığın, kalitenin, konforun en üst seviyede size sunulduğu rüyalarınızdaki cennetin,  ayaklarınıza getirildiği bir mekan…

SİZİN DEĞERLERİNİZ, BİZİM VAZGEÇİLMEZLERİMİZDİR.