Kule Web Yazılım İnternet Hizmetleri

Cebrail Mah. Simsar Sok. Ahmet Bıyıklı İş Merk. Kat:2 No:8 Merkez Kastamonu / Kastamonu

Image
Image
Image
Image
Image Image Image Image

Kule Web Yazılım İnternet Hizmetleri

Kule  Web Yazılım İnternet Hizmetleri; mümkün olabilecek en kısa sürede en kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek yola çıkmıştır.

Kule Web Yazılım; web site tasarımı ve yazılımı, sosyal medya hizmetleri, Matbaa Hizmetleri, Güvenlik Kamerası Kurulumu,  Bilgisayar Tamiri, Harddisk veri kurtarma, E-imza, E-Fatura E-Defter, E-Beyanname, sıfır ve ikinci el bilgisayar alım satımı, yazıcı satışı ve kartuş doldurmanın yanında uygun fiyatlı paketleririyle müşterilerine özellikli hizmet sağlamanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Kule Web Yazılım; çalıştığı kişi ve işletmeleri dijital dünyada  en üst seviyelere çıkarmayı ve benzersiz tasarımları ile ayrıcalıklı olmanızı sağlamayı misyon olarak benimsemiştir. Kule Web Yazılım ve İnternet Hizmetleri; herşey kaliteli bir iletişim ile başlar ilkesiyle  her zaman  iletişim kurmaya hazır uzman kadrosuyla sektörün öncü firmalarından birisi olarak yer almaktadır. 

Kule Web Yazılım; zamanın vazgeçilmezi olan google arama motorlarında çıkabilmek adına yapılan SEO(arama motoru optimizasyonu) çalışmaları, web tasarım ve web yazılımın yanı sıra, yine her firmanın vazgeçilmezi olan kurumsal kimlik çalışmaları, kart vizit çalışmaları, katalog tasarımı, katalog basımı, broşür tasarımı, broşür basımı, katalog yazılımı, restaurant sipariş sistemleri, katalog entegrasyonları gibi  çalışmalar da yürütmektedir.

 Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00