Pastabella Cafe & Bistro

Aktekke Mah. Yalçın Cd. No:16/ B, Merkez Kastamonu / Kastamonu

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Pastabella Cafe & Bistro

Ustalığı ve lezzeti başarıyla sentezleyen Pastabella Cafe & Bistro; dünden bugüne kalite ve müşteriye hizmeti en önemli değer olarak benimsemiştir.
Taşköprü ve Kastamonu’da pastanecilik sektörüne önemli yenilikler getiren firma, şehrin en işlek caddelerinden Yalçın Caddesi üzerinde Barutçuoğlu AVM yanında hizmet veriyor.
Pastabella Cafe & Bistro, el emeğinin yanında modern makinalar ile hijyen koşullarında hazırladığı ürünlerini güvenle müşterilerine sunmanın heyecanını yaşıyor. Kastamonu Pastabella; geleneksel üretim anlayışından ödün vermeden, yenilikçi bir bakış açısıyla müşterilerine özel deneyimler sunmaya devam ediyor.
İşletmeciliğini Salih Coşkun'un yaptığı Pastabella Cafe & Bistro; Kastamonu'nun en önemli  buluşma noktalarından birisi, farklı bir bakış açısıyla dizayn edilmiş mekanıyla, güzel hatıraların tanığı olmaya devam ediyor...
Bazen bir kahve, bazen bir muhabbet ile anıların ve anların yaşandığı mekan…  

"Enfes Lezzetlerin Adresi..."

Çalışma Saatleri: 06:00 - 24:00

*Pastabella Cafe  *kastamonu pastabella * kastamonu pastane * kastamonu yemek nerede yenir? * kastamonu poğaça çeşitleri, * kastamonu doğum günü pastası * Sandviç çeşitleri * Börek çeşitleri, * Yaş Pasta Çeşitleri * Kurabiye Çeşitleri * Sütlü Tatlı Çeşitleri  * Baklava çeşitleri * Pizza Çeşitleri * Makarna Çeşitleri * Sıcak ve  Soğuk İçecekler * kastamonu kahvaltı nerede yapılır?