Sinop'ta Nerede Kalınır? Sinop Otelleri

Sinop / Sinop

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Sinop'ta Nerede Kalınır? Sinop Otelleri

Sinop Otelleri hangileridir? Sinop’ta yapacağınız gezi/tatil  esnasında tercih edebileceğiniz otellerin özellikleri nelerdir? Sinop’ta kalınacak yerler nerelerdir? Otel rezervasyonunu nasıl yapabilirim?  gibi merak ettiğiniz pekçok sorunun cevabını yazımız içinde bulabileceksiniz.

Sinop, Karadeniz’in en güzel tatil ve gezi lokasyonlarından birisi… Köklü bir tarihe yaslanmış bir liman kenti. Aynı zamanda muhteşem doğal güzelliklere de ev sahipliği yapıyor. Kent özellikle yaz aylarında Karadeniz'in en hareketli turistik kentlerinden birisine dönüşüyor.  

Sinop Otel Fırsatlarını Gör

Sinop otellerinin büyük bir kısmı il merkezinde konumlanmış durumda. Özellikle Sinop otellerinde yaz döneminde yoğun talep dolayısıyla büyük bir yoğunluk yaşanıyor. Gerze, Ayancık, Türkeli gibi Karadeniz kıyısında ki liman kasabalarında ve en büyük ilçesi olan Boyabat ilçesinde konaklayabileceğiniz farklı özellikte oteller sizi bekliyor. Tabii tesislerden beklentiniz, ayırdığınız bütçe ve kalacağınız süre de Sinop’ta nerede kalmalıyım? sorunuza yanıt olacak  nitelikte...

Sinop'ta Nerede Kalınır?

Sinop’ta nerede kalınır? sorusunun cevabı  olarak Sinop otelleri dışında kiralık eşyalı daire, apart, pansiyon, yazlık, motel, konukevi, öğretmenevi gibi  farklı seçenekler sizleri bekliyor olacak. Meydan ve Ada  semtlerinde bulunan otel ve pansiyonlar tercih edelebilecek yerler arasında...  Hamsilos Koyu ve Akliman çevresinde bulunan kamp alanlarında doğayla başbaşa farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Eğer gündüz gezip gece eğlenmeyi tercih ediyorsanız Sinop kent merkezi ve liman bölgesi en hareketli ve en turistik mekanların bulunduğu alan... 

Sinop’a karayolu dışında uçakla Sinop havalimanını kullarak kente geliş/gidiş yapabilirsiniz. Bunun dışında, Samsun- Çarşamba ve Kastamonu havalimanlarından karayoluyla rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Sinop Gezilecek Yerler

Sinop gezilecek yerler konusunda oldukça zengin bir seçenek sunuyor misafirlerine. Hem doğada yürüyüp, hem tarihi yerler göreceğiniz mekânların yanında Sinop’un masmavi plajlarından faydalanabilirsiniz. Erfelek ilçesinde bulunan 28 ayrı şelaleden oluşan muhteşem bir doğa harikası olan Tatlıca Şelaleleri Tabiat Parkı'nın yanında Ayancık İnaltı Mağarası ve Akgöl'ü mutlaka ziyaret edin.  Sinop Cezaevi Müzesi, Sinop Arkeoloji Müzesi, Sinop Etnoğrafya Müzesi mutlaka gezmeniz gereken müzeler arasında yer alıyor.

Sinop Yemekleri

Sinop’ta hangi bölgelerde kalmalıyım? diye düşünürken aklınıza doğal olarak Sinop'ta yemek yenecek yerler gelecek!  Sinop restoranlarında kentin meşhur yemeklerinden; Nokul, Sinop mantısı, Mısır Çorbası, Katlama, Palamut Pilaki, Sinop Prenses, Islama, Sirkeli pırasa, Katlama, Kabak böreği, Keşkek, Mısır pastası tercih edebileceğiniz yöresel yemekler arasında yer alıyor.

Sinop restoranlarında  yemeklerinizi tattıkdan sonra hediyelik eşya dükkânları da gezebilir hediyelik eşyalara bakabilirsiniz. Gemi/Tekne Modelleri ve Kotralar, Sinop'un en yaygın hediyelik eşyası durumunda...

Sinop’ta nerede kalmalıyım? Sinop’ta nerede kalınır? sorularına  çözüm bulabileceğiniz, Sinop otel fiyatlarnı görebileceğiniz aşağıdaki linki tıklayarak  hemen rezervayon yapabilirsiniz. 

Sinop Otel Rezervasyonu İçin Hemen Tıklayın

Sinop tatiliniz ve gezinizin güzel hatıralarla dopdulu olması dileğiyle . 

Aşağıdaki Konular İlgilenizi Çekiyor  Olabilir

>>>> Karadeniz'i Geziyorum

>>>> Sinop'u Geziyorum

>>>> Kastamonu Nerede Kalınır? Kastamonu Otelleri

ANADOLUYUGEZİYORUM.COM 

Sosyal Medya Hesapları İçin TIKLAYIN