Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

  • Anasayfa
  • Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası


Anadoluyugeziyorum.com Sitesine Ait Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'dır'

Bu Gizlilik Sözleşmesi; Anadoluyugeziyorum.com web sitesini ziyaret eden kullanıcıları bilgilendirmek ve kullanıcı haklarını belirtmek için hazırlanmıştır. Anadoluyugeziyorum.com sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki maddeleri kabul ettiklerini beyan etmiş olurlar. Bu maddelerden herhangi bir kısmını ya da tamamını kabul etmeyen kullanıcılarımızın siteyi kullanmamaları gerekmektedir.


1. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılara reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketleri kullanılmaktadır. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız gibi kişisel ve özel bilgileriniz hariç olmak üzere) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Kullanıcılar, Google reklam ve içerik ağı gizlilik politikasını ziyaret ederek DART çerezinin kullanılmasını engelleyebilirler. Bu internet sitesini kullananlar yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.


2. Kullanıcının web sitesinden yararlanma hakkı sadece kendisine ait olup, başkalarına devredilemez. 3.Anadoluyugeziyorum.com web sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Bu linkler vasıtasıyla ulaştığınız sitelerin gizlilik uygulamaları, kullanım koşulları ve içeriklerini incelemelisiniz. Diğer şirketlerin tüm alanlardaki uygulamalarından anadoluyugeziyorum.com herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.


4. Anadoluyugeziyorum.com, sitede yer alan tüm sayfa, duyuru, bilgi, hizmet ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme haklını saklı tutar.


5. Her türlü soru, öneri ve şikâyetleriniz için info@anadoluyugeziyorum.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.


Yardım Merkezi

Web Sitesi hakkında bilgi ve yardım isteği için telefon ve mail göndererek bilgi alabilirsiniz.